ŁÓŻKA DREWNIANE - 180x200

SUROWE, KLASYCZNE I UNIWERSALNE ŁOŻKA DREWANIANE 180x200

Surowiec naturalny kojarzy się z elegancją, stylem i ponadczasowym pięknem. Praca z drewnem nie należy do łatwych, jednak efekt jest w pełni satysfakcjonujący. W PARWOOD dbamy o detale, dlatego wszystkie propozycje zachwycają jakością i starannie dopasowanymi szczegółami. Minimalistyczne łóżka drewniane 180×200 pasują do wielu aranżacji. Świetnie odnajdują się w skandynawskich, przytulnych wnętrzach, ale też w surowym stylu industrialnym. Są nieodzownym dopełnieniem klasycznej, zmysłowej sypialni, gdzie dominują pastele przełamujące chłód zimnych barw. Pachnące lasem łóżka drewniane 180×200 to najlepsze połączenie ponadczasowej estetyki z funkcjonalnością. Wysoka jakość wykonania pomoże w zagospodarowaniu przestrzeni sypialnianej na lata. Mimo upływu czasu łóżko wykonane z drewna wciąż będzie zachwycać nietuzinkowością i intrygować niesamowitą prostotą.

NOWOCZESNE ŁÓŻKA DREWNIANE 180x200

Uniwersalna, dość surowa estetyka łóżka drewnianego 180×200 pozwala na ogrom możliwości aranżacyjnych. Zarówno tych w stylu boho, retro, jak i country house. Projektowanie sypialni nie należy do najłatwiejszych zadań, ale z pewnością to wybór łóżka pozostaje najważniejszą decyzją w czasie zakupu mebli. Zdrowy sen to podstawa regeneracji, dlatego przygotowaliśmy ofertę, która pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości. Starannie wykonane łóżka drewniane 180×200 oferujemy w zestawie z materacem lub bez, aby każdy mógł dopasować warunki snu do indywidualnych potrzeb. Prezentowane modele nowoczesnych konstrukcji wykonanych z drewna są niezwykle praktyczne i wygodne. Z pewnością zapewnią spokojny sen. W PARWOOD dbamy o klienta na każdym etapie realizowanego zamówienia. W przypadku jakichkolwiek pytań chętnie pomożemy w zakupach i doradzimy wybór idealnego łóżka z drewna z odpowiednio dopasowanym materacem. Modele wykonane z wysokiej jakości sosny pozostają wyjątkowo wdzięczne do przyszłych eksperymentów aranżacyjnych.

WYJĄTKOWA PROPOZYCJA DO TWOJEGO DOMU

Łóżka drewniane mają wiele zalet. Są naturalne, wykonywane z litego, surowego drewna. Do ich produkcji nie używa się toksycznych farb czy lakierów, których zapach mógłby być długo odczuwalny w sypialni. Są zdrowe i bezpieczne również dla dzieci i alergików.
Surowe drewno daje możliwość stworzenia pięknego mebla o wyjątkowym charakterze. Szeroka paleta barw i odcieni zaspokoi potrzeby każdego użytkownika. Dobrze dobrany model można dopasować do każdego wystroju wnętrza. Ważną zaletą drewna jest to, że jest ono niezwykle plastyczne. Można wykonać z niego zdobienia, rzeźbić je i szlifować zgodnie z własnym uznaniem. Łóżko z niego wykonane może być rozszerzone o dodatkowe funkcjonalności, przy wysokiej dbałości o estetykę i trwałość.