MATERACE KIESZENIOWE

MATERACE KIESZENIOWE

Wybór materaca to bardzo ważna kwestia, której nie należy bagatelizować. W końcu ma on bezpośredni wpływ na komfort oraz jakość naszego snu. Wysokiej jakości materac to inwestycja na lata, która przekłada się na nasze zdrowie, komfort i dobre samopoczucie. Pamiętaj więc, aby dobrać materac do swoich indywidualnych potrzeb. Odpowiednio dopasowany materac właściwie podpiera kręgosłup, stabilizuje jego ułożenie, utrzymuje prostą pozycję i dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała. W poniższej kategorii znajdziesz materace kieszeniowe, które wykonane są ze sprężyn kieszeniowych, od których pochodzi ich nazwa. W przeciwieństwie do standardowych materacy sprężynowych, w tych kieszeniowych żadna sprężyna nie jest ze sobą połączona. Rozmieszczone są one indywidualnie, aby zapewniać równomierne podparcie w każdym miejscu. Dzięki temu, że sprężyny umieszczone są w oddzielnych komorach, materac kieszeniowy nie skrzypi, co jest jego niewątpliwą zaletą.

MATERACE KIESZENIOWE - DLA KOGO?

Oferowane przez nas materace kieszeniowe z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom wygody i komfortu podczas snu. Oferujemy materace o różnych wymiarach, dlatego możesz je śmiało wykorzystać zarówno w łóżkach jedno, jak i dwuosobowych. Materce kieszeniowe docenią także osoby zmagające się ze schorzeniami mięśniowo-szkieletowymi, ponieważ wygodny materac z pewnością złagodzi ból w nocy. Inwestując w materac kieszeniowy działasz także profilaktycznie, zapobiegając ewentualnym schorzeniom wynikającym z nieprawidłowej postawy podczas snu. Zaletą materacy kieszeniowych jest także stabilność i nieprzenoszenie drgań, co z pewnością docenią małżonkowie, którzy budzą partnera podczas zmiany pozycji podczas snu lub wstawania z łóżka. Materac kieszeniowy niesie za sobą wiele korzyści, dlatego z pewnością jest to przedmiot warty inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NASZE MATERACE TO DOSKONAŁY WYBÓR

Materace kieszeniowe mają wiele zalet. Wszystkie sprężyny pracują w nich oddzielnie i dopasowują się do budowy oraz ciężaru ciała. Wiele modeli zawiera dodatkowe warstwy, np. kokosową, która jest stosowana do jego utwardzenia. Dodatkowo ma ona właściwości termiczne, dzięki którym zapewniona jest cyrkulacja powietrza. Mogą być zbudowane z użyciem elementów lateksowych, pianki termoelastycznej i innych materiałów. Użytkownik może wybrać również rodzaj pokrowca.

Co ważne, materace kieszeniowe mają różne stopnie twardości i różną wysokość. Świetnie sprawdzają się u osób cierpiących na problemy z kręgosłupem lub stawami. Dopasowują się do kształtu i ciężaru ciała.

MATERACE KIESZENIOWE - IDEALNY WYBÓR DLA WYMAGAJĄCYCH

W szerokiej ofercie sklepu internetowego “Parwood” znaleźć można różnorodny asortyment dla Twojego wnętrza. Pozycją wartą uwagi jest na pewno materac kieszeniowy, który swoją technologią zachęca do zakupu nawet najbardziej wymagających klientów. Przede wszystkim nasze materace kieszeniowe zaprojektowane są jako dwustronne produkty. To duży plus, który skutecznie wydłuża jego żywotność. Zastosowana pianka jest o zwiększonej odporności. Dodatkowo materac posiada aż 272 sprężyny na m2. Co więcej, produkt ten nie przenosi ruchu do drugiej połowy materaca. Do, każdego zamówienia dołączamy także biały, higieniczny materac, który jest hipoalergiczny. Skutecznie blokuje bakterie, roztocza i grzyby. Doskonały dla alergików i astmatyków. W przypadku chęci jego odświeżenia, wystarczy pokrowiec w prosty sposób zdjąć i wyprać w pralce. W przypadku zakupu materaca kieszeniowego oferujemy dwuletnią gwarancję producencką. Nasi specjaliści doradzą w wyborze odpowiedniego wymiaru materaca, a także ustalą szczegóły zamówienia.

DOSTĘPNE MATERACE