O NAS

O NAS

Jesteśmy rodzinną firmą, która przygodę z drewnem rozpoczynała w 2014 roku. Zmęczony specyfiką pracy w korporacji postanowiłem się uwolnić i postawić wszystko na jedną kartę. Wtedy moja decyzja jako osoby dotąd „w garniturze” wydawała się przynajmniej szalona i niedorzeczna.

Bardzo szybko okazało się, że rodzinne wrodzone predyspozycje i pasję odnalazłem w sobie dokładnie tutaj. Moi przodkowie bowiem byli już przed pierwszą wojną światową godziwej sławy stolarzami w Wielkopolsce, w miejscowości Komorów. Dzisiaj dlatego mogę bez skrępowania powiedzieć, że w każdym wieku możemy wyszperać głęboko w sobie nasz ukryty dar. Jestem przekonany, że wszyscy z nas go mamy w posiadaniu! Współcześnie udało mi się zaprosić do współpracy moją żonę, która od początku była moim ogromnym wparciem. Teraz jako rodzinny tandem rozwijamy się, powiększamy i wbijamy flagi kolejnych małych i dużych sukcesów. Dynamiczne zmiany towarzyszą nam niemal każdego miesiąca. Na przestrzeni tych lat fabryka, maszyny i technologie zmieniały się wielokrotnie. Od wkręta przez samodzielnie stworzone maszyny po zaawansowane technologie obróbki drewna.

W każdym wykonanym kroku nie zapominamy jednak, że nasz sukces to Państwa zadowolenie! Dlatego zawsze słuchamy głosu każdego klienta. Dziękujemy za uwagę i życzymy zadowolenia z naszych produktów oraz wygranych we własnych poszukiwaniach!