MATERACE PIANKOWE

MATERACE PIANKOWE

Dobór odpowiedniego materaca ma bardzo duży wpływ na jakość naszego snu. Odpoczynek zajmuje bowiem  znaczną część doby, dlatego warto zadbać o jak najlepsze warunki do regeneracji. Wielu naszych klientów wybiera materace piankowe. Mają one wiele zalet, a uwagę przykuwają między innymi swoją atrakcyjną ceną. Wypełnienie z wysokiej jakości pianki poliuretanowej o zwiększonej gęstości doskonale nadaje się dla osób szczególnie wrażliwych. Jego antyalergiczne właściwości pozwalają na bezpieczny i komfortowy sen z uwagi na dużą przewiewność oraz przepuszczalność, a także brak osadzania się alergenów we wnętrzu materaca. Prosta i wytrzymała budowa to kolejny atut materacy piankowych. Wbrew pozorom są one bardzo odporne na odkształcanie się, co przekłada się na ich trwałość mimo upływu czasu. Aby zwiększyć elastyczność materaca, zastosowano w nich warstwę lateksową, który odpowiada za jego sprężystość. Dodatkowo lateks nie wchłania kurzu, zatem przeciwdziała rozwojowi pleśni i grzybów.

UNIWERSALNE MATERACE PIANKOWE

Popularność materacy piankowych z pewnością wynika z ich uniwersalności i funkcjonalności. Prosta budowa i odpowiednia sprężystość spełnia oczekiwania wielu klientów. Brak odkształceń  jest jednym z wielu kluczowych aspektów, który przemawia właśnie za wyborem materaca piankowego. Oprócz świetnych właściwości zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić ich użytkowanie. Zastosowano w nich bowiem gruby, pikowany pokrowiec, który z łatwością można zdjąć i odświeżyć. Aby to ułatwić, pokrowce materacy dostępnych w naszej ofercie mają wszyty zamek błyskawiczny z trzech stron w kształcie litery U. Dzięki temu czynność ta jest prosta i intuicyjna zarówno w demontażu, jak i ponownym montażu. Pokrowiec podobnie jak wypełnienie ma właściwości hipoalergiczne, co jest z pewnością bardzo dobrym rozwiązaniem dla alergików. Materac piankowy jest objęty 24-miesięczną gwarancją. Szacuje się, że dzięki doskonale dopasowanym wypełnieniu o zwiększonej gęstości i zastosowaniu lateksowej warstwy, zużycie materaca w ciągu 10 lat sięga maksymalnie 10%.

KAŻDY ZNAJDZIE ODPOWIEDNI MATERAC PIANKOWY DO SWOICH POTRZEB

Materace piankowe cieszą się coraz większą popularnością. Zależnie od rodzaju pianki, mają różnorodne właściwości, dzięki czemu łatwo można dopasować odpowiedni model do potrzeb użytkownika. Nowoczesna pianka jest bardzo wytrzymała i odporna na odkształcenia.

Na rynku można znaleźć wiele rodzajów materacy piankowych. Modele wykonane z pianki wysokoplastycznej zapewniają wysoki komfort snu. Uzyskany w nich kształt fali odpowiada krzywiznom ludzkiej sylwetki. Materace z pianki termoelastycznej reagują na ciepłotę ciała i niejako zapamiętują jego kształt. Zapewniają bardzo dobre podparcie. Materace z pianki lateksowej są polecane alergikom, z uwagi na właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne.

MATERACE PIANKOWE - KOMFORT DLA TWOJEGO KRĘGOSŁUPA

W naszym sklepie internetowym “Parwood” znaleźć można wiele ciekawych propozycji. Jedną z kluczowych pozycji w sprzedaży są m.in. materace piankowe. W zależności od indywidualnych preferencji, posiadamy wiele rozmiarów materacy piankowych. Dla nas liczy się zadowolenie, każdego z klientów dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom oferując najwyższą jakość produktów. Materac piankowy szczególnie polecany grupie studentów i dzieci. Sprawdzi się świetnie również w roli gościnnego materaca. Kupując w naszym sklepie materac piankowy, otrzymują Państwo dwuletnią gwarancję producencką. Zaletą pianki jest przede wszystkim lekka konstrukcja, wygodna pozycja podczas odpoczynku, a także zastosowany materiał o zwiększonej odporności. Kolejnym plusem jest możliwość dwustronnego użytkowania materaca. Do, każdego zamówienia dołączamy biały, higieniczny pokrowiec, który w dodatku jest hipoalergiczny. Docenią go osoby, które mają uczulenie na kurz i roztocza.

DOSTĘPNE MATERACE