MATERACE PIANKOWO - KOKOSOWE

CZYM JEST MATERAC PIANKOWO - KOKOSOWY?

Powszechnie materac piankowo – kokosowy uważa się za optymalne podłoże do spania. Budowa takiego materaca jest bardzo prosta: to klasyczne wypełnienie piankowe z dodatkową warstwą wykonaną ze sprasowanych włókien kokosowych. Zadaniem naturalnej wkładki jest zapewnienie prawidłowego podparcia kręgosłupowi podczas snu oraz zniwelowanie uczucia „zapadania się”, jakie towarzyszy standardowym materacom wypełnionym jedynie pianką.

KTO NAJLEPIEJ WYŚPI SIĘ NA MATERACU PIANKOWO - KOKOSOWYM?

Na materacach piankowo – kokosowych mogą wyspać się zarówno dzieci, jak i dorośli. Maluchom rekomenduje się twardsze podłoże do spania w celu zapewnienia prawidłowego podparcia dla kręgosłupa. W przypadku dorosłych opcja ta świetnie sprawdza się u osób o znacznej wadze – twarda warstwa kokosu pozwoli na wieloletnie użytkowanie bez uszkodzeń czy deformacji materaca. Zalety tych modeli docenią szczególnie osoby wybierające do spania twardsze podłoże, a także alergicy, dla których utrzymanie wysokiego poziomu higieny w miejscu odpoczynku pełni kluczową rolę.

ZALETY MATERACY Z KOKOSOWYM WYPEŁNIENIEM

Materace piankowo – kokosowe dają solidne, sztywne podparcie dla pleców, zapewniając odpoczynek w komfortowych warunkach. Zastosowane do produkcji włókna kokosowe są materiałem w stu procentach pochodzenia naturalnego, a ich największą zaletą jest przepuszczalność powietrza i zapobieganie zawilgoceniom. Dzięki swoim właściwościom skutecznie zapobiega namnażaniu się bakterii, szczególnie niebezpiecznych dla alergików. Na naszą ofertę składają się jedynie modele najwyższej jakości, produkowane ze sprawdzonych i bezpiecznych materiałów. Gwarantujemy spokojny, regenerujący sen i pobudkę nieodmiennie w dobrym nastroju.

DOSTĘPNE MATERACE